Netradiční PF 2009 – pár obrázků z uplynulého roku

Nastal čas vánočních PFek a já opět trochu zapsal a žádné nevyrobil. Co naplat, musím se alespoň vymluvit, že jsem k tomu měl pádný důvod – škola, práce, přítelkyně,… aneb kdo hledá důvody, vždycky nějaký najde 🙂

Před pár hodinami jsem narazil na stránkách Reuters.com na zajímavou ročenku, prošel jsem si ji celou a o pár nejzajímavějších se s vámi podělím. V komentářích pak můžete psát vaše nejoblíbenější fotky, případně zajímavé odkazy.

Přeji tedy všem krásné Vánoce, pokud možno bez práce. Konečně je čas, dostat se k věcem, na které nebyl celý rok čas. Do nového roku pokud možno s čistou myslí a kupou nápadů. Sám chystám pár překvapení a Nový rok je k tomu ideální deadline. Samozřejmě se žádný termín u ajťáků nedá považovat za závazný, však to moc dobře znáte. Když vyrazím na hory, tak to holt odložím opět na neurčito 🙂Report: Paříž město snů a neomezených možností

Před pár měsíci jsem psal článek o tom, jak se mi podařilo výhodně koupit letenky do Paříže . Nyní nastal čas odletu a bohužel i čas návratu. Nezbývá tedy nic jiného než pobyt shrnout a plánovat další dobrodružství.

Paříž jistě nemusím nikomu představovat, zvlášť, když se jedná o největší aglomeraci v Evropě s celkovým počtem více než 12 milionů obyvatel. Je to město kde najdete téměř vše. Od nejluxusnějších obchodů až po bizardní obchody se vším možným. Ale zpátky na začátek.

Pokračování