Rychle a jednoduše DOC, XLS, HTML, JPG a jiné do PDF online

Dlouhou dobu jsem hledal podobný nástroj ve vyhledávači pod pojmy doc2pdf, doc to pdf, convert doc to pdf, .. Vždy v mém hledáčku byl jednoduchý program, který pokud možno nemusím instalovat a zkonvertuje mi doc, ale nejlépe i jiné formáty do pdf. Nikdy jsem takový nenašel, pravděpodobně ani neexistuje.

Přišel jsem ale na něco mnohem lepšího. Proč kvůli jednorázovému převodu do pdf vůbec něco instalovat, když to lze provést na internetu! Stačí když dokument, který chcete převést do pdf nahrajete na server www.pdfonline.com. Vygenerované pdf vám bude zasláno na email. A úplně nejlepší na tom je, že v dokumentu pdf není žádná reklama. Podporované formáty jsou: DOC, PPT, JPG, GIF, RTF, PPS, TIFF, PNG, XLS, HTML, WMF, BMP, TXT, PUB a EMF.Komentáře

 1. k 09.12.07 13:31

  Comment Arrow

  Lepsi je http://convert.neevia.com/ jelikoz tam se to vygeneruje jako odkaz hnedka.


 2. Pari 09.12.07 16:14

  Comment Arrow

  Máš úplnou pravdu! Děkuji za odkaz.


 3. Fydel 26.03.08 18:20

  Comment Arrow

  Tohle je taky good a jeste jednodušší:
  http://www.zamzar.com


 4. Lucius 24.07.08 04:25

  Comment Arrow

  ale je to jenom do 2MB, to je mi k ničemu


 5. Janula 09.12.08 16:37

  Comment Arrow

  Díky za pomoc. Je to perfektní.


 6. JJJ 20.03.09 16:26

  Comment Arrow

  2009: Zkusil jsem konvertovat do PDF pomocí nástrojů v diskuzi

  http://convert.neevia.com/  – odeslal jem pdf a ještě čekám na konvert (> 1 hodinu)

  http://www.zamzar.com/  – omezení je do 100MB, bohužel pdf má sice diakritiku, ale nejde ji zkopírovat, resp text se zkopíruje částečně bez diakritiky.

  Proto je asi lepší varianta

  http://www.inpdf.cz/index.html  – Konvertuje správně češtinu, datové omezení jsem nenašel.


 7. Harry 05.11.09 20:51

  Comment Arrow

  Vůbec nejjednodušší je http://www.inpdf.cz
  Ani si to nemusíte nechávat poslat do schránky, rovnou vám to převede před očima – též bez reklam a s podporou všech výše jmenovaných přípon


 8. Misa 06.11.11 20:37

  Comment Arrow

  Ahoj, PROSIM, uz jsem zrala na blazinec, po nekolika hodinach prace nevim jak dal. Zkusila jsem konvertovat ppt. doc. html. do pdf. at uz na internetu nebo stahnutymy programy. Na internetu se mi (u ruznych) stranek vzdy objevi Oops! This page appears broken. DNS Error – Server cannot be found. A PDF creator, kdyz dam tisk, tak se tiskne, ale uz se mi pdf soubor nikde neulozi. Zkusila jsem i Nitro pdf nebo tak a tam se mi to ani nezacne convertovat, stale je to na 0%. Prosim, o radu, je mozne, ze je to tim ze mam v souboru 95fotek? Vysledny doc nebo ppt ma ale jen okolo 310MB. PROSIM, o radu, moc diky.


 9. Anička 29.03.12 20:35

  Comment Arrow

  Ahoj ,
  kluci jste fantastičtí, děkuji. )))

  A


Přidej vlastní názor

 • Author Avatar

  Ty


Comment Arrow
O autorovi

Petr Parimucha

Vítejte na mém blogu, rád bych se v krátkosti představil. Je mi 26 let. Momentálně nejvíce času věnuji projektu Lepime.cz - obchod se samolepkami na zeď a tvorbě webů postavených na redakčním systému Drupal pod značkou MEPA.CZ.