Za plotem – to byste se divili, co všechno tam je!

Over the hedge - Za plotemTeď nemám na mysli za sousedovým plotem, ikdyž tam je kolikrát také spousta zajímavých věcí. Pokud tam zrovna není hnojiště jako v mém případě.

Mám na mysli již trochu starší film Over the Hedge neboli Za plotem. V tomto případě čeští producenti neměli moc fantazie při vymýšlení českého překladu. Jednoduše název přeložili přesně podle slovníku. To ale není vůbec na škodu, zní to zajímavě. Také proto jsem se rozhodl na tento film podívat a spravit si chuť po několika horších animačkách jako například Karcoolka(Hoodwinked).

O čem film je:

Další animovaný film z dílny, která stvořila Shreka. Přišlo jaro a zvířátka se probrala ze zimního spánku. Zjišťují, že uprostřed jejich domova náhle vyrostla vysoká zelená věc – živý plot. Oportunistický mýval RJ se postaví do čela zvířátek (veverka, vačice, ježek, skunk, mýval a želva), která se rozhodnou svět ZA PLOTEM prozkoumat, což samo sebou způsobí řadu napínavých a zábavných momentů.

Můj názor

Konečně po dlouhé době jsem narazil na animačku, u které jsem se nenudil, občas i zasmál. Zážitek jsem si sice „zkazil“ českým dabingem, ale u animačky ho mám raději. Tento film se studiu DreamWorks povedl. Někteří dokonce považují tento film za mnohem lepší než legendární Shrek. To si já nemyslím. U mě má místo těsně za Shrekem, proto hodnotím 85/100.Komentáře

  1. Barunka 15.03.07 14:38

    Comment Arrow

    bylo to opravdu super


Přidej vlastní názor

  • Author Avatar

    Ty


Comment Arrow
O autorovi

Petr Parimucha

Vítejte na mém blogu, rád bych se v krátkosti představil. Je mi 26 let. Momentálně nejvíce času věnuji projektu Lepime.cz - obchod se samolepkami na zeď a tvorbě webů postavených na redakčním systému Drupal pod značkou MEPA.CZ.